Stále více českých zákazníků volí automatizaci domácnosti

Hlavní stránka » Aktuality » Stále více českých zákazníků volí automatizaci domácnosti

Automatizace domácností už není jen plánem do budoucnosti nebo výsadou bohatých. S rychlým rozvojem technologií a dostupnějšími cenami jde o pohodlnou a inteligentní vládu nad spotřebiči.

„Díky stupňující se konkurenci, širší nabídce a technologickému pokroku jsou elektrospotřebiče a další prvky chytré domácnosti cenově dostupnější než před několika lety. Poměr cena-výkon je v současnosti zajímavý pro mnohem širší klientelu,“ říká ředitel nákupu a marketingu Expert Elektro Ladislav Pospíšil. Například chytré pračky, které lze na dálku ovládat a programovat přes aplikaci v telefonu, jsou k dostání již od 12 tisíc korun, což je pouze o tisíc více než bez tohoto chytrého vybavení.

Na popularitě získávají i další inteligentní elektrické spotřebiče, které lze zapnout pohybem prstu po displeji smartphonu nebo je po odchodu z domu na dálku vypnout. „V tomto segmentu evidujeme zájem například o inteligentní kávovary. Pomocí aplikace si připravíte ranní kávu přímo ze své postele,“ přibližuje ředitel marketingu jednu z výhod.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.