SimpleCell Networks a.s. rozšiřuje svůj tým

Hlavní stránka » Aktuality » SimpleCell Networks a.s. rozšiřuje svůj tým

Operátor datové sítě pro Internet věcí společnost SimpleCell Networks a.s. rozšiřuje svůj obchodní i technický tým. Novými posilami se stali obchodníci Pavel Provazník a Václav Veselý. Šéfem IT se stal Filip Kolář.

Do obchodního týmu SimpleCell přišel koncem roku 2016 na pozici Business Developement Managera Pavel Provazník (31). Poslední tři roky získával zkušenosti na obchodních pozicích v T-Mobile Czech Republic. V SimpleCellu se bude starat o rozvoj a budování vztahů s partnery společnosti. Ve stejné době přibyl do technického týmu i Fillip Kolář (26), který povede na pozici Chief Information Officer firemní IT. Kromě správy interního IT systému bude obchodním partnerům pomáhat s vývojem systémů pro Sigfox řešení.

V únoru posílil obchodní tým ještě Václav Veselý (33), který přechází z PwC. V SimpleCellu bude na pozici Business Developement Managera vyhledávat nové obchodní příležitosti a se stávajícími partnery zajišťovat kompatibilitu jejich technických řešení se sítí Sigfox. V tomto roce bude SimpleCell nadále rozšiřovat řady svých obchodníků a technických specialistů.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.