Restaurace Etnosvět nabízí unikátní prostory

Hlavní stránka » Aktuality » Restaurace Etnosvět nabízí unikátní prostory

Od otevření se Etnosvět během roku stal velmi oblíbenou a vyhledávanou restaurací, a to nejen vegetariánů.

Cestu si sem našli také milovníci masa, kteří se přesvědčili, že vegetariánské jídlo nemusí být jen nudné a bez chuti, ale že může být luxusním fine diningovým zážitkem.

Vedení Vegetariánské restaurace teď navíc vyhovělo poptávce zákazníků a své unikátní prostory otevřelo veřejnosti. Ve třech patrech Etnosvěta, na ploše 1000 m2 můžete uspořádat celou řadu akcí, od firemního večírku, přes teambuilding, přednášky, workshopy, školení, až po výstavy a libovolné kulturní akce. Designové prostory restaurace navozují atmosféru celého světa a jsou vybaveny veškerou moderní audiovizuální a prezentační technikou, takže jsou vhodné jak pro různá školení a workshopy, tak pro přednášky. Sály jsou navíc prostorově variabilní, lze je oddělit či naopak vzájemně propojit mobilní akustickou příčkou.

Na veškeré akce samozřejmě Etnosvět nabízí doplňkové cateringové služby. Pestré vegetariánské menu dle vašich požadavků vám na míru sestaví zkušený šéfkuchař Anthony Kulehsa. Vyzkoušejte něco nového a překvapte hosty výbornými pochutinami a pestrými kombinacemi přírodních chutí! Etnosvět zajistí i zajímavý doprovodný program jako DJ, cooking show, cooking class, fotokoutek, moderátora, degustace vína či jiných nápojů.

Cena nájmu zahrnuje veškeré vybavení (např. flipchart, rychlostní wi-fi připojení, HD projektor s plátnem 125", zvuková technika).

Parkování před restaurací je pro návštěvníky Etnosvěta zdarma!
Adresa: Legerova 40, Praha 2

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.