Prezenční vzdělávání je pro facility managery nezbytné

Hlavní stránka » Aktuality » Prezenční vzdělávání je pro facility managery nezbytné

Také při správě budov nestíháte sledovat veškeré legislativní změny i nejnovější trendy? Nejste sami, být neustále v obraze v takto rychle se rozvíjejícím oboru je téměř nemožné. Pomocnou ruku nabízí odborné setkání plné užitečných rad a vychytávek!

Rozvoj facility managementu a do něj spadající správy nemovitostí se v posledních letech významně zrychlil. Také požadavky uživatelů jsou stále náročnější spolu s tím, jak se zdokonalují stavební a technologické postupy a vybavení až na úroveň chytrých staveb s takřka pasivní energetickou spotřebou a dokonalým řešením interiérů.
Tento dynamický obor tedy vyžaduje nejen orientaci v aktuálních právních předpisech a normách, ale také neustálý přehled o veškerých trendech a novinkách. Facility manažeři by se proto měli neustále vzdělávat a zdokonalovat své znalosti, aby nezůstali pozadu. Způsobů, jak toho docílit, je samozřejmě mnoho – ovšem jedním z nejefektivnějších z nich jsou prezenční školení a konference, které, kromě debaty s odborníky z praxe, nabízí také možnost výměny zkušeností s kolegy z oboru. Tyto zkušenosti totiž ani z té nejpraktičtější knihy nevyčtete.
Nakladatelství FORUM pořádá školení, dlouhodobé kurzy a konference určené přesně k těmto účelům. Vždy sází na praktickou formu při předávání informací, díky které je vše srozumitelné a snadno aplikovatelné v praxi. Na českém trhu je Nakladatelství FORUM navíc již 15 let, a má tedy mnoho zkušeností se zajištěním vzdělávacích akcí pro soukromé podniky i veřejné organizace.
Pod záštitou odborné publikace Manuál provozovatele budovy každoročně pořádá konferenci určenou pro správce budov. Nadcházející 7. ročník nese název Správa budovy v roce 2020: TZB, BIM, BOZP, dokumentace a koná se 17. října v Praze v Hotelu Olympik. Tentokrát se akce zaměří na revoluční změny v revizích technických zařízení a novinky v BOZP a PO v roce 2020. Odborníci také prozradí, na co si v příštím roce posvítí kontroly inspekce práce, jakou dokumentaci musí správci budov povinně vést a kdy se vyplatí využívat energetické služby se zárukou (EPC) či BIM. Konference je určena správcům majetku i budov, facility manažerům, technikům a vedení firem a organizací. Přínosná bude pro každého, kdo vlastní či spravuje nebytové prostory, ať už se jedná o budovy soukromé či veřejné.
A co se účastníkům minulého ročníku konference líbilo nejvíce? „Přednášky na vysoké úrovni“, „mnoho informací v krátkém čase“, „praktické příklady a rady“, „aktuální témata a odborníci z daných oborů“, „celkově velice přínosné“.
Připojte se také k řadě spokojených účastníků a nenechte si ujít říjnové setkání facility manažerů, kde nesmíte chybět!

Pro více informací navštivte webové stránky Nakladatelství FORUM: www.forum-media.cz/facility. Těšíme se na Vás!

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.