Hlavní stránka » Aktuality » Papírové utěrky – vysoké nároky na kvalitu a efektivitu

Starost o bezproblémový chod budovy je závazek. Závazek vůči zaměstnancům firem různých odvětví, vůči návštěvníkům budov, závazek vůči budoucnosti mnoha lidí.

Paleta různorodosti
Zodpovědným výběrem kvality papírových ručníků můžeme docílit celkového vnímání pracovního místa. Někde od pracovního zázemí vyžadují adekvátní komfort, jinde je důležitá pevnost a snadné dávkování utěrek, aby sušení rukou nezabralo mnoho času. V nemocnicích a veřejných budovách požadují lidé, aby papírové ručníky byly hlavně snadno dostupné a snadno se s nimi manipulovalo. Bez rozdílu se ale všichni shodnou, že by měly mít ručníky skvělou absorpční schopnost a splňovat přísné požadavky na hygienu. Papírové ručníky Katrin právě proto nabízejí hned několik řad. Katrin Basic ve standardní kvalitě o dvou vrstvách naleznete v praktickém balení jako skládané papírové ručníky nebo v roli. Tato řada kvalitních papírových ručníků je vhodná pro každodenní používání a splňuje podmínky pro ochranu životního prostředí. Papírové ručníky Katrin Basic jsou často používané na různých veřejných místech, ale i v restauračních zařízeních. Papírové ručníky řady Katrin Classic jsou nejčastěji používanou variantou papírových ručníků, pro každodenní a všestranné použití. Papírové ručníky Katrin Plus mají 2 vrstvy a jsou vyrobeny z příjemného měkkého papíru, 100% celulózy, a jsou určeny pro náročnější zákazníky.

Jaký je ideální papírový produkt?
Na první pohled můžou vypadat konkurenční produkty stejně, ale kromě ceny či konečných nákladů jsou důležité i vlastnosti daných produktů. Katrin díky zkušenostem svých zákazníků ví, jak vypadá ideální papírový produkt.
• Kvalitní – pevný (zejména za mokra) a bez zbytečných prachových částeček. V pracovních prostorech stojí kvalita vždy před cenou.
• Absorpční – vyšší nasákavost znamená méně papírového odpadu.
• Šetrný k životnímu prostředí – důležité kritérium pro mnohé společnosti, které sledují svoji uhlíkovou stopu. Eco friendly produkty jsou navíc bez dodatečných nákladů.
• Perforovaný – jde o efektivní alternativu před řezacími čepelemi, jeden kus papíru může postačit na celou práci.
• Jemný – pravidelné umývání rukou a čištění drsným papírem totiž vysouší ruce.

Papír v porovnání s jinými materiály
Věděli jste, že s papírem je možné ušetřit až šestkrát víc m2 na kg než s textilií? Dokáže absorbovat téměř desetinásobek svojí hmotnosti a při utírání je až o 35 % účinnější než textilie. Jde o nejhygieničtější, laciné, nasákavé a účinné řešení. Značka Katrin zahrnuje profesionální utěrky pro utírání a čištění, papírové ubrousky, kompatibilní dávkovače a doplňkové vybavení. Přenechejte vaše starosti našim specialistům, řešením a produktům, které jsou vždy po ruce.

Závazek vůči budoucnosti
Správa budovy je i jistý závazek vůči budoucnosti. Je třeba disponovat takovým vybavením, které bude funkční a kvalitní a zároveň i šetrné k životnímu prostředí. Papírové ručníky Katrin jsou 100% recyklovatelné, nezatěžující životní prostředí. Vědomé a šetrné zacházení se životním prostředím tvoří základní linii procesu výroby a je společné pro všechny produkty portfolia Katrin.

PR

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.