Papír především

Hlavní stránka » Aktuality » Papír především

Uvažovali jste někdy nad tím, jak výběr vhodného typu papírových ručníků může vlastně ušetřit náklady? Základem je jejich dostatečná absorpční schopnost a správné skládání či rolování, které zabrání zbytečnému plýtvání.

Průzkumy také ukázaly, že na spotřebu má vliv překvapivě třeba i barva ručníků. Bílé často totiž návštěvníci toalet používají např. namísto kapesníků. Hebkost ručníků dokonce ovlivní celkovou frekvenci hygieny rukou uživatelů! Při výběru toho nejvhodnějšího řešení je tedy třeba brát v úvahu celou řadu faktorů: funkčnost, výkonnost, očekávání návštěvníků či cíle v oblasti sociální udržitelnosti.

Když méně znamená více
Produkty značky Katrin jsou navrženy tak, aby byly vhodné pro každého. Jejich široká nabídka a velká variabilita přináší množství výhod i různorodých vlastností. Přesvědčte se o jejich kvalitě a spolehněte se na špičkovou péči, která je pro Katrin samozřejmostí. Všechny produkty značky Katrin spojuje firemní filozofie „Less is more“ – od návrhu přes výrobu až po jejich distribuci. Dodržujeme nejvyšší standardy kvality a na rozdíl od levně nabízených či hromadně spotřebovávaných výrobků jsou ty naše poskytované s důrazem na udržitelnost a kvalitu. Značka Katrin je synonymem ekonomických, ekologických a sociálně zodpovědných hygienických řešení.

Šetrnost a funkčnost – hodnoty značky Katrin
Mezi přednosti papírových ručníků Katrin System patří příjemná měkkost a pevnost, vysoká absorpční schopnost, garance nízké spotřeby (jeden ručník místo čtyř skládaných ručníků typu ZZ) a velký počet útržků v roli, která zabezpečí osušení rukou až 420–510 osob (v závislosti na druhu ručníku). Ručníky jsou dostupné ve třech úrovních kvality. Obdržely ocenění eko-známkou kvality a jsou schváleny pro použití v potravinářství (certifikát ISEGA).
Zásobníky Katrin se vedle vysoké kvality a nižší spotřeby vyznačují také velkou kapacitou a téměř třikrát menším množstvím odpadu. Vyžadují méně časté doplňování obsluhujícím personálem, a tak šetří čas pracovníků úklidu a zároveň celkové náklady na udržování čistoty.

Katrin System – praktické řešení pro hygienu rukou na frekventovaných místech
Nikdy nedocházející zásoba papírových ručníků, přísná hygiena, malé množství odpadu – to jsou jen některé nároky, které musejí splňovat moderní systémy pro toalety veřejných zařízení s velkou návštěvností. Značka Katrin System představuje komplexní řešení pro hygienu rukou, které všechny tyto požadavky splňuje. Ve své nabídce má zásobníky i papírové ručníky.

Používání Katrin System přináší:
• až o 50 % nižší spotřebu papíru
• až o 50 % méně odpadu
• až o 50 % nižší nároky na skladování
• až o 75 % kratší čas potřebný na naplnění zásobníku
• až o 100 % méně ztrát
• až o 100 % víc hygieny, lepší vizuální efekt a více času na to, co je důležité!

Podrobné informace najdete na stránce www.katrin.com.
pr

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.