Nové vývojové centrum v Písku

Hlavní stránka » Aktuality » Nové vývojové centrum v Písku

Unicorn, jedna z největších českých IT firem, vozí práci za lidmi. Ve středu 18. dubna otevřela své již 18. vývojové centrum, tentokrát na jihu Čech v Písku, a to v rámci své koncepce práce z menších měst. Unicorn chce být jak nablízku svým klientům, tak i spolupracovníkům, kterým umožňuje pracovat v blízkosti jejich domova. Zároveň přináší možnost spolupráce novým kolegům.

Společnost Unicorn rozšířila své působení v jižních Čechách o nové vývojové centrum v Písku. To bude sloužit členům týmů působících pro projekty v regionu.

Nová pobočka sídlí v moderních prostorách Technologického centra (Vladislavova 250, Písek). Jen pár minut pěšky od centra města Unicorn pracuje na těch nejmodernějších projektech pro finanční a retail sektor. IT specialisti používají nejmodernější technologie, Unicorn Application Framwork a Unicorn Mobile-First IoT-Ready Cloud Architecture. IT odborníci z Písku a okolí tak mají skvělou příležitost spolupracovat na špičkových projektech.

Unicorn je v České republice renomovanou firmou, která se objevuje pravidelně v žebříčcích nejúspěšnějších podniků v regionu a je naprostou špičkou v oboru. Celkem má 2 100 spolupra­covníků v 18 vývojových centrech ve 4 zemích Evropy. Z pohledu Evropy je společnost Unicorn vnímána jako vynikající dodavatel řešení v několika odvětvích, zejména v energetice a bankovnictví. Ambicí Unicornu je být prvotřídním světovým systémovým integrátorem a dodavatelem IT řešení s vysokou přidanou hodnotou.

O Unicornu

Unicorn je skupina společností poskytující komplexní služby v oblasti informačních systémů a informačních a komunikačních technologií. Od roku 1990 je posláním skupiny přinášet klientům konkurenční výhodu a vysokou přidanou hodnotu prostřednictvím špičkových informatických produktů a služeb poskytovaných v dohodnuté kvalitě, kvantitě, termínu a rozpočtu. Součástí skupiny Unicorn je Unicorn Systems, Unicorn College a Plus4U.

Další informace o Unicorn jsou k dispozici na webových stránkách https://unicorn.com

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Ludmila Třeštíková
Marketing Manager | Unicorn
Ludmila.Trestikova@unicorn.com
tel.: +420 735 701 468

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.