Komplex Orchard Ostrava nově pod správou společnosti Knight Frank

Hlavní stránka » Aktuality » Komplex Orchard Ostrava nově pod správou společnosti Knight Frank

Oddělení Správy nemovitostí společnosti KNIGHT FRANK, spol. s r.o. bylo vybráno fondem Hartenberg Capital k zastupování v oblastech technické správy a standardního provozu nemovitosti pro unikátní kancelářský komplex Orchard v centru Ostravy.

Komplex se rozkládá na rozloze 36 000 m2 a součástí areálu jsou i dvě restaurace. Dominantou celého komplexu je rozlehlá Piazza, která slouží jako příjemné a odpočinkové prostranství k relaxaci nájemců a jejich zaměstnanců, ale také pro kulturní a společenské akce.

Za společnost Knight Frank se k novému mandátu vyjádřil vedoucí oddělení Správy nemovitostí Ing. Igor Gacek: „Orchard Ostrava je další z řady výjimečných nemovitostí, které v našem portfoliu spravujeme. Je pro mě potěšující, že jsme získali důvěru společnosti Hartenberg Capital a jsem přesvědčený, že naše práce potvrdí správnost jejich rozhodnutí. Samotný komplex je mimořádně zajímavý a atraktivní propojením kancelářských a veřejně přístupných prostor v samotném srdci Ostravy.“

„Máme obrovskou důvěru v profesionální schopnosti týmu Správy nemovitostí společnosti Knight Frank a těšíme se na to, že jimi poskytované vynikající služby ocení naši nájemci, jejich zaměstnanci a návštěvníci,“ řekl Byron Barker, hlavní analytik Hartenberg Capital a výkonný ředitel společnosti Portal Investments s.r.o. (vlastník Orchard Ostrava).

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.