Hygienický stojan Tork

Hlavní stránka » Aktuality » Hygienický stojan Tork

Zlepšení hygieny rukou plní trojí účel: Poskytne pracovníkům komfortní způsob, jak předcházet onemocněním, slouží návštěvníkům a v neposlední řadě znamená i úsporu nákladů spojených s nemocností.

Celkem 44 % kanceláří jsou typu open space. S tím, jak stále více lidí sdílí stejný prostor, pozorujeme vzrůstající nároky na hygienu. A 42 % z nich přiznává, že někdy šli do práce nemocní. Proto není divu, že přes 66 % zaměstnanců v open space kancelářích prohlašuje, že se zajímají o stav hygieny na pracovišti. „Jakmile přijde podzim, je to jako ruská ruleta. Jen čekám, který kolega přijde jako první s kašlem, a jestli to od něj chytnu,“ svěřila se čtyřiatřicetiletá Marcela, která v open space pracuje už pátým rokem.
Vedle toho má častá nemocnost na pracovišti i podstatný dopad na výkonnost pracovníků a znamená i finanční ztrátu pro celou firmu.
Stále více to chápou i zaměstnavatelé a správci budov. Zlepšení hygieny rukou plní trojí účel: Poskytne pracovníkům komfortní způsob, jak předcházet onemocněním, slouží návštěvníkům a v neposlední řadě znamená i úsporu nákladů spojených s nemocností.
Přenesme hygienu do centra pozornosti!

Proto se značka Tork rozhodla vytvořit takové zařízení, které péči o hygienu rukou přinese přímo do centra dění. „Z našich výzkumů stále vyplývá, že i v hygieně je důležitá uživatelská přívětivost. Lidé používají to, co mají po ruce. Proto jsme vytvořili hygienický stojan, který přináší hygienu k lidem. Na každý stojan lze umístit dva zásobníky, například na antibakteriální gel a ubrousky nebo pěnové mýdlo a ubrousky,“ vysvětlila produkt marketing managerka značky Tork ve společnosti Essity Kateřina Gordon. Důležitý je podle ní i design a celkový vzhled výrobku. „První reakce na náš hygienický stojan? Lidé se u nich přirozeně zastavují, protože upoutají pozornost na první pohled, a ihned je použijí.“
Hygienický stojan Tork se hodí k řadám Image a Elevation, jeho stabilní konstrukce umožňuje i instalaci manuálních zásobníků vedle senzorových. Je vhodný pro kanceláře, restaurace, recepce, tělocvičny, letiště a další veřejné prostory.
Tork je globální značkou společnosti Essity. Najdete ji ve více než 80 zemích; vyrábí produkty a poskytuje služby pro profesionální hygienu B2B zákazníkům.
Další informace najdete na stránkách www.tork.cz.
PR

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.