Häfele na veletrhu Intergastra

Hlavní stránka » Aktuality » Häfele na veletrhu Intergastra

Po dvou letech letos opět otevřela brány návštěvníkům populární výstava Intergastra ve Stuttgartu. V termínu 3. – 7. února přišlo na výstaviště přes 100 000 návštěvníků, kteří měli možnost si prohlédnout expozice více než 1 400 vystavovatelů.

Intergastra se řadí mezi nejvýznamnější veletrhy v Německu se zaměřením na služby v oblasti hotelnictví a gastronomie; součástí je také souběžný veletrh Gelatissimo.
Společnost Häfele, která má hlavní sídlo v nedalekém Nagoldu, se již tradičně zúčastnila veletrhu, tentokrát s expozicí zaměřenou na prezentaci on-line řešení přístupových systémů integrovaných do GMRS (Guest Room Management System) společnosti Interel. Rovněž představila novinky v sortimentu kování pro hotely a ubytovací zařízení i inovace v LED osvětlení pro nábytek. To lze snadno ovládat prostřednictvím aplikace Häfele Connect, která je volně dostupná pro iOS a Android a umožnuje intuitivní ovládání LED osvětlení v nábytku, ovládání nejrůznějších posuvných stěn a výsuvů pro televizory instalované v nábytku.
red

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.